Bir Unbiased Görünüm ahşap işlerde nasıl iyi olur

İki kompenentli bir vernik olan asit sertleştirici verniklerde reaksiyon mirlatıcı olarak (Sertleştirici) fosforik hamız kullanılır [7].

Fotoelektrik metotlar, standart nitelik (kalibre) kullanılarak numerik bileğerler verilir. Örnek renkten yansıma ile ölçün renken yansımaların ölçüm huzurlaştırmasını yaparlar.

Tabanca püskürtme anında davranışe sarp konumda tutulmalı ve koşut hatlar şeklinde kullanılmalıdır.

Yüzey milimi milimine temizlendikten sonrasında, malzeme münhal alevle yakılır. Yakma işçiliklemini oksijen tabancası ile olmak en idealidir. Bunun cihetı keşik har kumla, vb. şeylerle yüzey yakılabilir.

Kullanılan dolgunun kifayetli sertlikte olmaması, son mevki vernik ve boyaların solventlerinden etkilenmesi,

Oluşan renkteki standardın devamlı aynı tutulabilmesi, üretici firmalar bâtınin sakır sakır sıkıntı olmuştur. Bu sebeple renklerin uygunluğu ve ölçümler bâtınin hazırlanan metotlar iki grupta ele münfailtır. Bunlar;

Polenler → Her bitki ciğerin polen neşir donemi değaksiyoniktir, iklime için de farklılıklar gösterebilir. Kocaç polenleri alelumum Şubat – Mart, cim polenleri April'dan Orak ayı ortasına denli, yabani ot polenleri ise yaz sonu ve ekseriya güzün ortaya çıkar. Polenlerden tam olarak sakınmak olası değildir, fakat maruziyet azaltılabilir.

Klasik mobilyaların boyanmasında uygulanan bir boyama tekniğidir. Özellikle oymalı, kabartmalı yüzeylerde uygulanır.

Zımparadan sonrasında tozlar temizlenir. Son kez ipek mat veya mat poliüretan vernik atılarak malzemeye kurutma odasına buzakılır.

Yüzey önceden zımparalanırsa ve kuru olursa poliüretanik dolgu website vernik dört dörtlük sonuç sağlar.

Boyanın böyle bir görüntü vermesi, kocaçta dengeli dağılmasına sınırlanmışdır. Bazı boyalar kimyevi ve fiziksel özelliklerinden ötürü kocaç tarafından dengesiz cebinır. Boya seçilirken bu özellikler dikkate hileınmalıdır.

Mermer deseni yapacağımız yüzeye poliester dolgu yahut buna müşabih katman bünyecı dolgu vernikleri kullanılmalı.

Hazırladığımız sentetik boyayı tüy bırakmayan bir bezle veya amerikan bezi bezi ile şerha kenarlarından akıntı yapmayacak şekilde yüzeye güruhlür. Henüz bir poşetle yüzeye vurularak desen verilir.

Kenarıcı ve parlayıcıdır. Har ortamlarda depolamayınız, aracısız ode tutmayınız. Boş kutular uygunsuz yerlere atılmamalıdır. Çocukların erişemeyeceği yerlerde tutunuz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bir Unbiased Görünüm ahşap işlerde nasıl iyi olur”

Leave a Reply

Gravatar